KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

W niedzielne popołudnie 10 grudnia, wolontariusze z naszej szkoły brali udział w kiermaszu bożonarodzeniowym, który odbywał się na kamiennogórskim rynku.

Od godziny 15.00 można było kupić własnoręcznie wykonane przez wolontariuszy i nauczycieli z SP1 różnego rodzaju ozdoby świąteczne oraz przy współpracy z panią Anią Kosturek wysłuchać piosenek, w wykonaniu chóru szkolnego i wolontariuszy, które pozwoliły wprowadzić wszystkich w świąteczny klimat.

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup prezentów dla wychowanków Domu Dziecka w Wałbrzychu, który to wolontariusze odwiedzą w najbliższą sobotę 16 grudnia.

Bardzo Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom oraz Paniom: Karolinie, Monice, Elżbiecie i Halinie, za przygotowanie ozdób świątecznych.