SIATKÓWKA CHŁOPCÓW - MIASTO

Sportowy rok 2018 w naszej szkole otworzyli chłopcy z klasy sportowej 7f. W środę 3 stycznia siatkarska reprezentacja naszej szkoły wystartowała w zawodach miejskich w piłce siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody odbyły się w sali LO w Kamiennej Górze, a wzięło w nich udział aż 5 drużyn (3 reprezentacje gimnazjów i 2 szkół podstawowych). Nasza najmłodsza, a już na pewno najniższa drużyna miała za cel na tych zawodach zdobyć pierwsze doświadczenia w "dorosłej siatkówce". Jednak chłopcy w czasie turnieju się rozkręcali i z meczu na mecz grali coraz pewniej. Po 3 meczach nasi mieli na koncie 3 zwycięstwa i w ostatnim meczu walczyli z faworyzowanym gospodarzem o Mistrzostwo. Gospodarze wykorzystali jednak atut swojego terenu i wygrali ten mecz. Kolejność końcowa turnieju: 1m. - Gimnazjum nr 2, 2m. - Szkoła Podstawowa nr 1, 3m. - SGEE, 4m. - Gimnazjum nr 1, 5m. - Szkoła Podstawowa nr 2. Dwie pierwsze drużyny reprezentować będę nasze miasto w zawodach powiatowych, które już 12 stycznia w Krzeszowie. Gratulujemy udanego debiutu naszych uczniów w "dorosłej siatkówce".