SIATKÓWKA CHŁOPCÓW - POWIAT

12 stycznia 2018 r. w Krzeszowie odbyły się zawody powiatowe w siatkówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieźy Szkolnej. W zawodach udział wzięły 3 drużyny: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum w Krzeszowie oraz Szkoła Podstawowa nr 1. I jeśli awans naszej drużyny do powiatu można było traktować w kategoriach niespodzianki, to dzisiejszy start to już niemal sensacja. Chłopcy z "Jedynki" najpierw pokonali 2:0 (25:20, 25:22) gospodarzy turnieju, a potem, dzielnie walcząc momentami jak równy z równym ulegli 0:2 (-14, -19) mistrzom powiatu i strefy jeleniogórskiej sprzed roku - drużynie Gimnazjum nr 2. A przecież nasza drużyna jest o 2 lata młodsza od rywali. W ostatnim meczu Krzeszów uległ 0:2 Gimnazjum nr 2.
     Zostając wicemistrzami powiatu, chłopcy awansowali do półfinału strefy jeleniogórskiej,
który już po feriach odbędzie się w Bolesławcu. Skład naszych młodych siatkarzy: Damian Pietrzykowski, Jakub Tobiasz, Michał Stanisławski, Bartosz Prusaczyk, Jakub Cygal, Damian Majerski i Kacper Cygal.
     Ogromne gratulacje dla naszej reprezentacji.