INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA LA DZIEWCZĄT

Indywidualne Mistrzostwa LA to kolejna dyscyplina, w której sportowe dziewczęta z 7 F rywalizują ze starszymi przeciwniczkami z gimnazjum. Mimo tego, w niektórych konkurencjach odnoszą sukcesy. Na zawodach powiatowych, które odbyły się 21 maja w Kamiennej Górze, Maja Olszak zdobyła złoty medal w biegu na 100 m. Również złota okazała się sztafeta 4 x 100 m  biegnąca w składzie: Dominika Lema, Aleksandra Burska, Hanna Murawska i Maja Olszak. Niespodzianką było zwycięstwo Mai  Idek, debiutującej w trudnej konkurencji jaką jest rzut dyskiem. Maja rzuciła dyskiem na odległość 19,31 m. Mistrzynie w swoich konkurencjach wystartowały w mistrzostwach strefy jeleniogórskiej. Zawody odbyły się 24 maja w Zgorzelcu. Największy sukces odniosła Maja Olszak zwyciężając w bardzo trudnej technicznie konkurencji – biegu na 80 m. przez płotki. Maja będzie reprezentowała naszą szkołę na zawodach wojewódzkich we Wrocławiu. Wielkie gratulacje dla naszych lekkoatletek. Maju, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.