Finał wojewódzki 4-bój LA

Czwartek, 20 maja 2015 r., Stadion Olimpijski we Wrocławiu, finał wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym chłopców. W zawodach tych wzięło udział 13 drużyn chłopców.

Nasza drużyna w składzie: KAMIL MIRGA, DOMINIK PROKOPOWICZ, PAWEŁ SKOCZEŃ, PIOTR SKOCZEŃ, MARCEL URBAN, TOMASZ BROZIO ORAZ rezerwowi NORBERT STAWIARSKI i DAMIAN IDEK.
Chłopcy z naszej szkoły, zdobywając 1023 punkty, wywalczyli 7 miejsce w województwie. Najwartościowszym lekkoatletą naszej drużyny był dziś KAMIL MIRGA.
Zwyciężyli chłopcy z SP-1 w Bystrzycy Kłodzkiej, którzy zapewnili sobie tym samym udział w mistrzostwach Polski.
Dla naszych sportowców to już ostatni występ w barwach naszej szkoły. Za te wszystkie lata i wiele spektakularnych sukcesów - OGROMNE DZIĘKI !!! JESTEŚCIE NASZĄ DUMĄ !!!