Europejski Dzień Języków Obcych

26 września w całej Europie obchodzi się Dzień Języków, święto ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy.

Jak co roku do świętowania włączyli się uczniowie naszej szkoły. Kolorowe stroje i flagi na korytarzach pozytywnie wpłynęły na naukę nowych języków. Hiszpańskie, rosyjskie, włoskie i francuskie piosenki królowały na lekcjach języka angielskiego i niemieckiego Uśmiech

W tym roku szkolnym uczniowie klasy szóstej przygotowali i przeprowadzili uliczną sondę, której głównym celem było sprawdzenie, czy mamy jeszcze siłę i czas na naukę języków obcych, a także zachęcenie do podejmowania nowych językowych wyzwań. W sondażu wziął udział burmistrz miasta Kamienna Góra, Krzysztof Świątek, który z pełnym zaangażowaniem zachęcał naszą młodzież do rozwijania swoich językowych umiejętności.

galeria zdjęć ...