Giełda kolekcjonerska

Wychowawcy świetlicy szkolnej oraz Samorząd Uczniowski ze SP nr 1 w Kamiennej Górze zorganizowali 27 stycznia I Szkolną Giełdę Kolekcjonerską. Swoje bogate zbiory zaprezentowało 25 uczniów i nauczycieli. Najstarszym eksponatem był banknot 5 kopiejek z 1909 roku.

Giełda trwała trzy godziny (12:00-15:00). Licznie przybyli zwiedzający mogli podziwiać m.in.: modele garbusów, znaczki pocztowe, anioły, karty piłkarskie, fotosy filmowe, muszelki, karteczki, fotosy Bayernu Monachium z oryginalnymi autografami, prace z gumek, banknoty, książki Tygryski, komiksy, pamiątki sportowe, płyty, koszulki piłkarskie oraz podstawki ze świata z postaciami zwierząt i znanych budowli (Australia, Egipt, Kanada). Następna giełda przewidziana jest na marzec.