SIATKARSKIE "3" CHŁOPCÓW - ZAWODY MIEJSKIE

W ostatni dzień przed feriami zimowymi, chłopcy z klasy sportowej 5f,  wzięli udział w miejskim turnieju w siatkarskich "3".

Nasi reprezentańci szkoły: Alan Marciniak, Marcel Murawski, Bartosz Obidowski, Jakub Gądek, Rafał Koralewski, Bartosz Polewski, Damian Prokopowicz, Oktawian Pakiet, Seweryn Urbanek i Bartosz Dyba rozegrali dziś tylko jeden, ale za to bardzo trudny pojedynek z rówieśnikami z SP-2 Kamienna Góra. Po łatwym pierwszym, zwycięskim secie 25:13, w szeregi drugiej "trójki" wkradł się nieodzowny w karierze siatkarza stres, który niemalże sparaliżował cały zespół. Niestety efektem tego była wysoka porażka 13:25. Wszystko więc musiało roztrzygnąć się w tieabreku. Wystawiona przez trenera Andrzeja Cukiera "trójka" uspokoiła grę i już w dobrej atmosferze walczyła do końca jak równy z równym. Ostatecznie po wygranej 15:13 nasi chłopcy mogli cieszyć się z zajęcia pierwszego miejsca. Tym samym SP-2 zajęła w tym turnieju drugie miejsce. Obie drużyny już 8. marca w sali SP-1 rozegrają turniej powiatowy. Życzymy naszej drużynie więcej spokoju i kolejnych sportowych sukcesów.