PRELEKCJA O WOLONTARIACIE

28 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie z panią Anną Gil-Gumowską przedstawicielką Hospicjum dla Dzieci z Dolnego Śląska. Pani Anna, po krótkiej prezentacji dotyczącej wolontariatu i działaniu domowego hospicjum, chętnie odpowiedziała na pytania zadawane przez uczniów naszej szkoły.

Niestety, czas wizyty naszego gościa szybko dobiegł końca. Nasi szkolni wolontariusze złożyli podziękowania za cenną lekcję.

Dzięki, bardzo aktywnemu włączeniu się w zbiórkę środków higienicznych dla hospicjum, wszystkich uczniów naszej szkoły pani Anna nie zdołała zapakować do swojego samochodu wszystkich zebranych rzeczy Uśmiech

W imieniu wszystkich podopiecznych hospicjum składam serdeczne podziękowania wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie się w zbiórkę.

Razem z wolontariuszami mamy nadzieję, że nie zabraknie Wam chęci i zapału do dzielenia się dobrem z innymi.

Zapraszamy na nasze stoisko podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego. Już 10 grudnia, w niedzielę, na kamiennogórskim Rynku – będzie możliwość zakupienia własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych (krasnale - cieszące się wielką popularnością).

Cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na zakup potrzebnych rzeczy do Domu Dziecka w Wałbrzychu, który wolontariusze planują odwiedzić już 16 grudnia Uśmiech