Najmłodsi wyrecytowali Chotomską

We wtorek, 17 kwietnia, w Szkole Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego odbył się kolejny - siódmy już Powiatowy Przegląd Poezji Dziecięcej. Tym raze tematem przewodnim była Poezja Wandy Chotomskiej.

39 przedstawicieli z siedmiu szkół podstawowych powiatu kamiennogórskiego [reprezentanci  Pisarzowic, Szarocina, Krzeszowa, Marciszowa, Lubawki i dwóch kamiennogórskich szkół podstawowych] prezentowało swoje umiejętności recytatorskie.

Laureaci w poszczególnych grupach wiekowych:

• klasy pierwsze:

Aleksandra Talarczyk, Oliwia Hładoń, Natalia Bugla, Emilia Leśniak, Mateusz Głód, Nadia Paździur i Tobiasz Majewski;

• klasy drugie:

Hanna Dereń, Nina Olszak, Filip Malczyński, Antonina Szemraj, Zuzanna Lipińska i Hanna Bocheńska-Lesiuk;

• klasy trzecie:

Julian Nasypany, Brajan Komorowski, Milena Kowal, Oliwia Krauze, Maja Oleksy i Wiktoria Barczyk.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!