SIATKÓWKA PLAŻOWA DZIEWCZĄT - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

To już ostatni siatkarski występ w tym roku szkolnym. Reprezentantki w siatkówce plażowej zagrały w finale strefy jeleniogórskiej. Zawody odbyły się 5 czerwca w Bolesławcu. Na piaszczystych boiskach zagrały dwa mecze grupowe, z Bolesławcem i Lubaniem. Niestety obydwa przegrały odpowiednio: 1 – 2 i 0 – 2. Ostatecznie nasze zawodniczki zostały sklasyfikowane na miejscach V – VI. Jedynkę reprezentowały: Maja Olszak, Oliwia Karska, Maja Idek oraz rezerwowe: Hanna Murawska i Dominika Lema. Dla naszych siatkarek to był pierwszy sezon gry na piasku. Zdobyte w tym roku doświadczenie, na pewno zaowocuje w przyszłości. Wszystkim siatkarkom życzymy powodzenia i samych radosnych, sportowych emocji w czasie wakacyjnego odpoczynku.