Pamiętamy o tych, którzy odeszli

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą …”

Wielkimi krokami zbliża się pierwszy listopada, dzień, w którym każdy z nas spieszy odwiedzić groby swoich najbliższych. Dlatego też wolontariusze po raz kolejny postanowili pomóc w uporządkowaniu grobów na jednym z kamiennogórskich cmentarzy. Młodzież z naszej szkoły, wraz z opiekunkami w sobotę rano (27 listopada), wyposażona w znicze, rękawice i worki na śmieci wyruszyła na sprzątanie nieodwiedzanych dawno grobów. Tym razem uczniowie skupili się głównie na uporządkowaniu zapomnianych, dziecięcych grobów.

Niestety, nie udało się uporządkować wszystkich nagrobków, jest ich zbyt dużo, a rąk do pracy zbyt mało. Wolontariusze postanowili, że za rok rozpoczną pracę nieco wcześniej, liczą też na więcej chętnych do pomocy.