Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

Mistrzostwo strefy jeleniogórskiej i drugie miejsce w województwie w czwórkach siatkarskich chłopców

Wyśmienite zakończenie sezonu dla siatkarzy z klas szóstych. Chłopcy wystartowali w dwóch trudnych turniejach. 30 marca w Lubaniu zdobyli mistrzostwo strefy jeleniogórskiej. W zawodach wystąpiło sześć zespołów.

Nasi chłopcy stoczyli pięć zwycięskich pojedynków. Pokonali wszystkich rywali w setach po 2 – 0.

Jako mistrzowie strefy wystąpili w finale wojewódzkim. 19 kwietnia w Świdnicy spotkały się cztery najlepsze dolnośląskie zespoły. Turniej okazał się bardzo trudny i wyczerpujący. Najtrudniejszy mecz z Oławą, niestety przegrany w trzecim secie 14 – 16, okazał się decydując o klasyfikacji końcowej mistrzostw. Oław została niepokonana do końca turnieju. A Nasi zawodnicy zwyciężając w dwóch pozostałych meczach z Górą i Świdnicą, zapewnili sobie wicemistrzostwo w województwie. Trzecie miejsce zajęła drużyna ze Świdnicy. Wśród czterech najlepszych zawodników mistrzostw znalazł się Wiktor Mordarski.
Srebrne medale otrzymali: Wiktor Mordarski, Michał Bąk, Wojciech Piekarczyk, Oliwer Zwolski, Szymon Bielewicz, Mateusz Rogal, Łukasz Podobiński, Patryk Sroka, Daniel Arendarczyk, Kacper Olbert, rezerwowymi byli: Maciej Latawiec, Jakub Żyżniewski, Ernest Mordarski
Gratulujemy sukcesów. Życzymy powodzenia w dalszej karierze siatkarskiej.