Świetlica z ORANGE

We wtorek (20 września) w prężnie działającej świetlicy szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbyła się miła uroczystość otwarcia Bajkowego Kącika Relaksacyjnego.

Na otwarcie przybyła przedstawicielka Orange – Elżbieta Górnicka. W spotkaniu i przecięciu wstęgi uczestniczyły również dyrektorki szkoły – Katarzyna Bielewicz- Czyczkan i Jolanta Tułaczyk oraz wychowawcy świetlicy i młodzież. Placówka dzięki udziałowi w projekcie wzbogaciła się o: maty do relaksacji, książki dla dzieci, płyty oraz sprzęt muzyczny. Wychowankowie brali również udział w krótkich quizach czytelniczych z nagrodami. W rolę lektora wcieliła się przedstawiciela jeleniogórskiego Orange. Dzieci w nagrodę przygotowały podziękowania. Na koniec imprezy wychowawcy świetlicy zaproponowali słodki poczęstunek.