Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze

NARCIARSTWO ALPEJSKIE - FINAŁ DOLNOŚLĄSKI

Po raz kolejny w Zieleńcu odbyły się finały Igrzysk Młodzieży Szkolnej w narciarstwie alpejskim

W pierwszym dniu lutego w bramce startowej stanęły dziewczęta. Dominika Lema i Hanna Murawska uplasowały się na bardzo wysokim  5. miejscu wśród 16. drużyn. Indywidualnie Dominika była również wśród najlepszych – zajęła 6. miejsce. Hania ukończyła zawody na 20 miejscu.
     W drugim dniu mistrzostw, slalom gigant pokonywali chłopcy. Hubert Jawor i Bartosz Prusaczyk drużynowo zajęli 11. miejsce wśród 20. drużyn. Indywidualnie Hubert był 20., a Bartosz 25. Rezerwowym zawodnikiem był, debiutujący na zawodach, Fabian Lewicki. Gratulujemy udanych startów. Życzymy dalszego doskonalenia umiejętności narciarskich i wielu sukcesów.