SIATKARSKIE "3" CHŁOPCÓW - ZAWODY POWIATOWE

Dziś 08. marca 2017 r. reprezentacja naszej szkoły była gospodarzem zawodów powiatowych w siatkarskich trójkach chłopców. W zawodach wzięły udział 4 drużyny powiatu kamiennogórskiego: SP-1 i SP-2 z Kamiennej Góry, szkoła z Szarocina i Chełmska Śląskiego.

Chłopcy rozegrywali turniej na dwóch boiskach systemem "każdy z każdym". Nasi dzielni wojownicy wygrali wszystkie swoje pojedynki i zostali Mistrzami Powiatu. 2. miejsce zajęli zawsze groźni rówieśnicy z SP-2, trzecie - Szarocin, a czwarte - Chełmsko Śląskie. Wyniki spotkań naszej drużyny: 2:1 z SP-2, 2:0 z Chełskiem Śląskim i 2:0 z Szarocinem.
Skład SP-1: Alan Marciniak, Marcel Murawski, Damian Prokopowicz, Jakub Gądek, Seweryn Urbanek, Rafał Koralewski, Bartosz Obidowski, Oktawian Pakiet, Bartłomiej Polewski, Bartosz Dyba. Trener: Andrzej Cukier.