SIATKARSKIE "4" CHŁOPCÓW - FINAŁ STREFY JELENIOGÓRSKIEJ

Dziś 29 marca 2017 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Smolniku rozegrany został finał strefy jeleniogórskiej w siatkarskich czwórkach chłopców.

W turnieju wzięło udział 7 najlepszych drużyn wyłonionych z eliminacji powiatowych. Nasza reprezentacja szkoły wystąpiła dziś w trudnej roli obrońcy tytułu Mistrzów Strefy sprzed roku. Nasza drużyna cały turniej grała bardzo pewnie i skutecznie. Nasi jedynkowi siatkarze wszystkie swoje mecze grupowe (z SP Smolnik, SP Pieńsk i SP Gryfów Śląski) wygrali po 2:0 w setach. W półfinale z SP4 Bolesławiec chłopcy pewnie pokonali rywali 2:0. W finale  po raz drugi dziś pokonali rówieśników ze Smolnika i bez straty seta w całym turnieju zajęli 1. miejsce.
     Skład SP-1: Damian Pietrzykowski, Bartosz Prusaczyk, Jakub Tobiasz, Wiktor Basta, Hubert Jawor, Kacper Cygal, Jakub Cygal, Damian Majerski, Michał Stanisławski i Marcin Błoński Trener: Andrzej Cukier.
Ekipa SP Krzeszów, która dzielnie walcząc jako wicemistrz naszego powiatu, ostatecznie zajęła dziś 4. miejsce.
Finał Dolnośląski zaplanowany jest na 5. kwietnia. Trzymajmy mocno kciuki za naszych.