Mistrzowie powiatu w narciarstwie zjazdowym

1 marca, stacja narciarska w Czarnowie, gościła najlepszych narciarzy zjazdowych z powiatu kamiennogórskiego. Wśród podstawówek wystąpili reprezentanci naszej szkoły.

Dziewczęta w składzie: Agata Pałkiewicz, Dominika Lema, Amelia Filipiak, Karolina Adamczyk, Paulina Koralewska, Hania Murawska i Paulina Adamczyk, dwukrotnie pokonały slalom gigant i uzyskały drugie miejsce. Zostały wyprzedzone tylko przez rywalki z Krzeszowa. Wyśmienicie spisali się chłopcy. Jakub Kuklis, Bartłomiej Bocheński, Adam Szawłowski, Artur Błażej i Dariusz Smoleń, zjeżdżali najszybciej i zajęli pierwsze miejsce. Pokonali narciarzy z SP 2 w Kamiennej Górze i z Krzeszowa. Indywidualnie wśród dziewcząt najwyżej uplasowały się: Agata Pałkiewicz (kl. 3 b) – III miejsce i Dominika Lema (kl. 2 b) – IV miejsce. Wśród chłopców: Jakub Kuklis (kl. 5 f) – I miejsce, Bartłomiej Bocheński (kl. 5 e) – II miejsce, Adam Szawłowski (kl. 6 a) – III miejsce i Artur Błażej (kl. 6 f) – IV miejsce.

BRAWO!!! GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM!

tekst i foto: Z. Lema