"Złota czwórka" w strefie

W środę (20 marca) w Lubaniu odbył się finał mistrzostw strefy jeleniogórskiej w mini piłce siatkowej “4” chłopców. Wystartowało siedem zespołów – mistrzów powiatów. Powiat kamiennogórski reprezentowała drużyna z naszej szkoły oraz drużyna ze Szkoły Podstawowej w Krzeszowie. Siatkarze z “Jedynki” zagrali bardzo dobry turniej. Wygrali wszystkie swoje pojedynki i zasłużenie zajęli pierwsze miejsce. Bardzo skutecznie w ataku zagrali: Artur Błażej i Alek Mordarski. Dobrze wystawiał piłki Nikodem Kumorek. Równo i wszechstronnie, na każdej pozycji zagrał Patryk Jancik. W kwietniu będą rywalizować w finale wojewódzkim. Zawodnicy z Krzeszowa uplasowali się na piątym miejscu. Skład zwycięskiej drużyny: Mordarski Aleksander, Błażej Artur, Jancik Patryk, Kumorek Nikodem, Cukier Szymon, Gorzejewski Kacper, Wilczak Sebastian, Dziedzic Adrian, Popereka Konrad, Mader Piotr.

Gratulujemy całej drużynie

KLASYFIKACJA KOŃCOWA STREFY JELENIOGÓRSKIEJ