Złota czwórka w strefie

W środę, 19 marca, drużyna naszej szkoły zagrała w finale strefy jeleniogórskiej w mini piłce siatkowej tzw. „czwórkach” chłopców ze szkół podstawowych.

W turnieju zagrało sześć drużyn. Poziom był bardzo wyrównany. Nasza drużyna wygrała cztery mecze 2:0. Straciła punkty przegrywając z rówieśnikami ze Smolnika 1:2. Trzy drużyny: Kamienna Góra, Smolnik i Pieńsk, zakończyły rywalizację z dorobkiem 9 punktów. O miejscu decydował stosunek setów, w którym najlepsi okazali się nasi chłopcy.

Skład drużyny SP 1:Marcel Mikulski (kapitan), Jakub Żuk, Michał Starzec, Filip Fryzowicz, Jakub Kuklis, Mateusz Barszczewski, Patryk Rzeszotko, Marcin Motak, Seweryn Jerzak, Szymon Wiktor, Kacper Staroń, Damian Borowiec, opiekun Andrzej Cukier.

Tekst i foto: A. Cukier