Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Artykuły

OBIADY I ŚWIETLICA - ZAPISY

2016-08-25

Informacja dla rodziców i prawnych opiekunów dzieci, które będą od 1 września br. uczniami naszej szkoły.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że w dniach od 26 do 31 sierpnia 2016 r., w godzinach 10.00 - 13.00, a 1 września po apelu inauguracyjnym, będzie można zapisać dziecko na obiady oraz do świetlicy szkolnej.

W celu usprawnienia procedury zapisu zamieszczamy poniżej "kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy" oraz "umowę o korzystanie z obiadów". Dokumenty te można wydrukować i w 2 egzemplarzach wypełnić, podpisać i dostarczyć do świetlicy w ww. terminach.

Jednocześnie informujemy, że z obiadów będzie można korzystać od poniedziałku 5 września 2016 r.

Czytaj więcej o: OBIADY I ŚWIETLICA - ZAPISY

Mikołajki

2015-12-07

W piątek 04.12.2015 r. z okazji Mikołajek, pani Dyrektor witała wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły słodkim poczęstunkiem. Samorząd Uczniowski wraz ze Świętym Mikołajem roznosił prezenty wśród uczniów klas 1-6.

W tym czasie trwały rozgrywki sportowe klas 1-3 przygotowane przez p. Magdalenę Majewską, Małgorzatę Bąk, Monikę Czyż i Małgorzatę Pawlikowską.

Czytaj więcej o: Mikołajki

Poznawali historię i zabytki Opactwa Cystersów w Krzeszowie.

2015-12-02

W dniu 14 listopada 2015 r. członkowie Szkolnego Koła Turystycznego „Kompasik” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wybrali się na wycieczkę historyczną do Krzeszowa rozpoczynając poznawanie historii oraz zabytków Opactwa Cystersów w ramach projektu „SZLAKAMI MIEJSC PAMIĘCI”.

 

Czytaj więcej o: Poznawali historię i zabytki Opactwa Cystersów w Krzeszowie.

„SREBRNA” WYCIECZKA „KOMPASIKA”

2015-12-02

W dniu 28 listopada 2015 r. członkowie Szkolnego Koła Turystycznego „Kompasik” ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze wybrali się na objazdową wycieczkę historyczną rozpoczynając poznawanie historii i miejsc związanych z działaniami wojennymi w dziejach Ziemi Kamiennogórskiej aktywnie włączając się do projektu „SZLAKAMI MIEJSC PAMIĘCI”.

Czytaj więcej o: „SREBRNA” WYCIECZKA „KOMPASIKA”

UWAGA

2015-12-02

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. Jana Twardowskiego w Kamiennej Górze wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Tesco dla szkół pod hasłem „Przyszłość na talerzu”. Konkursu składa się z 2 zadań oraz pracy finałowej w postaci filmu – reklamy społecznościowej, która będzie podlegała WIELKIEMU GŁOSOWANIU internautów.

Czytaj więcej o: UWAGA