Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

konsultacje

do stycznia 2019 r.

Imię i nazwisko nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

sala

Bąk Małgorzata

czwartek

15.10 – 15.55

003

Benewiat Jadwiga

poniedziałek

15.10 – 15.55

109

Błażków Gabriela

czwartek

14.20 – 15.05

102

Bodzek Joanna

wtorek

15.10 – 15.55

211

Borchardt Elżbieta

piątek

15.10 – 15.55

304

Breitenfellner-Pasiut Monika

środa

13.30 – 14.15

302

Bugańska Barbara

środa

14.20 – 15.05

304

Chamot Anna

wtorek

12.35 – 13.20

s. terapii

Cieślik Renata

wtorek

8.00 – 8.45

 

14.20 -15.05

021

co 2 tygodnie

010

Cukier Andrzej

czwartek

15.10 – 15.55

004

Cukier Piotr

czwartek

15.10 – 15.55

004

Czarnecka Halina

wtorek

14.20 – 15.05

101

Galica-Nowak Beata

poniedziałek

8.00- 8.45

302

Gemza Agata

poniedziałek

15.10  -15.55

113

Gozdur Monika

czwartek

8.00 – 8.45

003

Grzelak Katarzyna

czwartek

12.35 – 13.20

zap.201

Grzybek Anna

środa

13.30 – 14.15

004

Hnisdiłów Barbara

czwartek

11.35 – 12.20

zap.101

Jakobszy Anita

czwartek

14.20 – 15.05

208

Kłębczyk Katarzyna

piątek

14.20  –15.05

302

Kolat Elżbieta

czwartek

15.10 – 15.55

305

Kołodziej Katarzyna

poniedziałek

15.10 – 15.55

303

Kosturek Anna

czwartek

14.30 – 15.30

010

Kuliś Paulina

środa

9.45– 10.30

s. terapii

Kwiatkowska Magdalena

czwartek

15.10 –15.55

304

Lema Zbigniew

środa

14.20 – 15.05

004

Łukasik Kornel

środa

14.20 – 15.05

004

Madziar-Cabała  Anna

piątek

15.10 – 15.55

303

Majewska Magdalena

środa

11.35 – 12.20

zap.101

Malich Marta

czwartek

15.10 – 15.55

004

Myjak Anna

poniedziałek

15.10 – 15.55

202

Myśliwiec Jolanta

poniedziałek

15.10 – 15.55

020

Nieczyperowicz  Emilia

czwartek

14.20 – 15.55

021

Niemas Iwona

wtorek

15.10 – 15.05

021

Nowak – Mierzwa Bożena

czwartek

14.20 – 15.05

111

Nowak Ewa

środa

10.40 - 11.25

zap. 201

Pawlikowska Małgorzata

środa

9.45 – 10.30

zap. 201

Przysło Łukasz

--------------

-----------------

--------

Rams Aniela

czwartek

14.20 – 15.05

103

Skotarczak Ewa

środa

15.10  15.55

301

Skotarczak Sławomir

czwartek

15.05 - 15.50

003

Sproch Izabela

czwartek

15.10 – 15.55

203

Szczerba Ewa

środa

15.10 – 15.55

209

Szewczyk Aneta

środa

15.10 – 15.55

208

Szuba Joanna

---------------

---------------

--------

Szwandrak Maria

wtorek

15.10 – 15.55

302

Tomaszewski Grzegorz

piątek

15.10 – 15.55

101

Topoła Grzegorz

wtorek

15.10 – 15.55

209

Wielocha Ewelina

czwartek

14.20 – 15.05

114

Wnuk Anna

środa

15.10 – 15.55

112

Wysoczańska Elżbieta

piątek

14.20  15.05

--------

Zimna Paulina

wtorek

14.20 – 15.05

209

Zubek Joanna

środa

13.30 – 14.15

101

Żuchewicz Janina

czwartek

15.10 – 15.55

212